Nakupujte fér potraviny
bez éček s naší aplikací
>
>
>
Více informací

Nové funkce a nová soutěž

Publikováno: 01.03.2011     Autor: Neznámý

Rádi bychom se s vámi podělili o novinky na našich webových stránkách.


Rádi bychom se s vámi podělili o novinky na našich webových stránkách. Jedná se o drobnosti ale také o jednu významnou změnu. Novinky se točí hlavně okolo diskusí a snahy o jejich zkvalitnění. Pojďme se tedy na ně podívat podrobněji...

Oblíbené diskuse


Nyní si můžete stejným způsobem jako u potravin a receptů uložit diskusi jako svou oblíbenou. Nejenom, že se diskuse zobrazí na vašem profilu, ale také vám budou chodit upozornění, když do diskuse někdo vloží nový příspěvek. Aby vám od nás nechodilo zbytečně mnoho emailů, tak vám vždy přijde jen jeden upozorňující email až do doby než se na diskusi podíváte.

Hodnocení v diskusích


Jelikož příspěvky v diskusích mají mnohdy různou kvalitu, vytvořili jsme novou funkci, která by mohla pomoci vyřešit tento problém - rozlišit příspěvky hodnotné a kvalitní od těch, které takové nejsou. U každého příspěvku na levé straně jsou šipky - zelená a červená. Jako přihlášení uživatelé máte jeden hlas pro každý příspěvek a můžete jej ohodnotit, buď kliknutím na šipku směřující nahoru (kvalitní příspěvek) nebo dolů.

Nová pravidelná soutěž


K naším současným soutěžím o BIO balíček za přidávání potravin a zdravý balíček za přidávání receptů jsme od března 2011 přidali novou soutěž o přírodní balíček. Výherce získá balíček od firmy Naturlife za nějvětší počet nasbíraných bodů za určitý měsíc. Na stránce soutěže je průběžné pořadí a bližší informace jak body získat najdete na této stránce. Chceme vám tímto poděkovat za to, že naše stránky navštěvujete a používáte. Vážíme si vašeho zájmu !

Pokud budete mít jakýkoli dotaz ohledně nových funkcí a nebo máte vlastní nápady jak naše stránky zlepšit, určitě nás neváhejte kontaktovat na info@zdravapotravina.cz, těšíme se na vaše názory.Diskuse k článku

6sense | 3.03.2011 - 14:22

Ani nevim, že se dá dát potravina do oblíbených (asi to má být prodejen, nebo jsem něco přehlédl), ale taková funkce by mi přišla celkem dobrá.

anonymní uživatel | 3.03.2011 - 14:39

Ano, došlo k chybičce, ale u potravin se funkce vložení do oblíbených objeví velmi brzy. Pokud máte další nápady, určitě pište.

6sense | 11.03.2011 - 15:22

O něčem bych ještě věděl, ale možná to je schválně, tak nevím jestli to bude pro vás přínos. U hledání potravin, který je ale dáno schvalováním potravin, že i když třeba napíšu JSG med květový, classic kysaná smetana, želetava tvaroh tučný, Wellness vepřová šunka (píšu co vidím na obale jak je napsáno), tak potravina se schválí jen jako med květový, kysaná smetana, tvaroh tučný, vepřová šunka.... Například kdybych hledal jen med, tak bych šel přímo do kategorie medů, ale při vyhledání JSG, mi to nic nenajde, přitom já osobně hledam méně obyčejné fráze které jsou na obalu, - želetava, clever, classic, JSG, wellness. Při odstranění růzností a názvů u výrobků je pak někdy vyhledávání prostě nanic a přecházím do určitých kategorií listovat stránkama a čekat že poznám podle fotek. Dále jen drobnost - v přidávání potraviny je přehozena vláknina a sodík (na cca 99% potravin jsou vypsány většinou v opačném pořadí).

6sense | 28.03.2011 - 09:23

Asi máte ještě někde chybičku... Několik názorů v diskuzi od Strychnina jsem ohodnotil kladně, ale mezi těmi kdo získaly bod neni. Jinak k tomu hledání to stále nechápu. - leda kdyby to byl název s ©, ® či ™, ale i tak ten názek v tomu patří. Chtělo by to statiku co se hledá... pochybuju že se hledá "tvaroh tučný", "med", "žvýkačka", "vepřová šunka"... Jestli mě chcete odlákat od uploadování fotek potravin, tak se vám to úspěšně daří, protože abych projížděl vždy celou kategogii, pro zjištění zda-li již potravinu zde nemáte, mě již pomalu přestává bavit. Zvlášť se ještě z toho probírat přes ty fotky kde je potravina cca v jedný šestině fotografie co poslední dobou schvalujete, aby si na to člověk bral pomalu i lupu. Dále v diskuzi Markéta řešila editaci v diskuzi, protože si pamatuju, že když jsem udělal nějaký překlep, tak se chyba nemohla opravit, taková funkce by byla opravdu užitečná (i kdyby to bylo třeba editovatelné jen do doby kdy by nebyl v diskuzi další příspěvek).

anonymní uživatel | 28.03.2011 - 16:47

Odpovědi pro 6sense: 1. Strychnin nezískal body proto, že jeho příspěvky v diskusi byly anonymní, tj. nebyl přihlášen jako registrovaný uživatel. Body reputace se připisují jenom přihlášeným uživatelům 2. chybějící registrované názvy potravin - za toto se Vám velice omlouváme, měli jsme trochu potíž dohodnout se s právníky, zda můžeme úplné názvy potravin používat. Vím o problému, který popisujete a do budoucna už budou názvy potravin v plném znění, tj. i s registrovaným názvem výrobce. Zároveň se budeme snažit opravit i názvy potravin přidaných v minulosti, jen co nám to čas dovolí. Také pro lepší vyhledávání potravin plánujeme velmi brzy zavést evidenci čárových EAN kódů. 3. Editace příspěvku v diskusi - jelikož to byla jedna z plánovaných dalších funkcí našich stránek, tak jsme urychlili zprovoznění této funkce i na základě Vašeho příspěvku. Nyní je již možné editovat vlastní příspěvek v diskusi za předpokladu, že je v této diskusi poslední - je to především pro opravu překlepů. Příspěvky, na které již někdo reagoval opravovat nelze, docházelo by tak k porušení kontinuity a logiky diskuse. Doufám, že jsem Vás alespoň trochu potěšil, věřte mi, že se opravdu snažíme maximálně vyhovět Vašim postřehům, za které jsme moc vděčni.

Jirka | 28.03.2011 - 17:02

I já děkuji, protože překlepů dělám opravdu hodně.

6sense | 29.03.2011 - 13:51

Děkuji za veřejnou odpověď. O bodech jen pro uživatele jsem si přečetl cca hodinu poté. Občas když si čtu starší příspěvky, tak mu občas dávám + za zajímavost textu. Za minulé věty a úvahy se omlouvám, netušil jsem že je chemickopotravinářský (spíše chemicko než-li potravinářský) průmysl až takto drzý. EAN, tak za to musim ríct teda skvělé, v nějakých e-shopech jsem i ty kódy viděl, jen bude asi pracnější to vždy u každého zvlášť vypsat. Poslední dobou jsem se snažil fotit i to EAN po tý době jak se tu o tom začalo psát a na některých to bylo jasně vidět, že 859... a u toho např. původ Turecko (sušená rajčata) a opačně výroba čechy a EAN 307 (tvrdý sýr). Za editaci také děkuji, občas se překlep stane. Nápady ještě nějaké jsou, ale nechci Vám do toho mluvit, přecijen je to Vaše stránka, ty názvy mi akorát byly postě proti srsti a nedalo mi to neozvat se. Z těch menších návrhů tu je ještě co jsem psal výše sodík/vláknina v přidávání a v podtématech dikuze je ve sloupci poslední příspěvek (autor a čas příspěvku) né poslední příspěvek ale druhý příspěvek. Větší návrh by byl zkrácený tvar odkaz což by se ale skvěle dalo skombinovat s tim EAN, že by potravina byla i pod odkazem např.: chemievjidle.cz/ean/3073780988223 , že by se přesměrovalo na ten dlouhý název, např jako to má csfd, csfd.cz/film/228358 se přesměruje kam má, že stačí jen měnit to poslední číslo a směřuje se na správné místo. Občas ten odkaz je neskutečně dlouhý a musí se znát kompletní název, takhle kdyby chtěl někdo provázat nějaký e-shop s tímto webem, že by dal odkaz na složení, tak by stačilo jen EAN přidat za ten link a hotovo. Také ještě děkuji za to, že jste prodloužily dobu automatického odhlašování, pamatuji si jak se mi to po čas opisování delšího složení či troše neaktivitě ihned odhlašovalo, nyní už ne.

Přidat komentář

Nejnovější články

Kontaminace čerstvého mléka!

Riziko z potravin Mikrobiální kontaminace čerstvého mléka baleného do PET lahví…

Pozitivní zprávy

Chceme lidi naučit nakupovat vždy ty nejkvalitnější potraviny...hlavní moto…

Jak podpořit dětskou soustředěnost?

Se začátkem nového školního roku si děti zase museli zvyknout na pravidelný…
Novinky, akce, recepty a mnoho dalšího
pravidelně ve vašem emailu
Chcete vidět jak náš newsletter vypadá?