Nakupujte fér potraviny
bez éček s naší aplikací
>
>
>
Více informací

Balené vody II.

Publikováno: 31.08.2020     Autor: FÉR potravina

Jak jsem slíbili minulý týden, přidáváme další testy a podrobnosti ke kvalitě balených vod zjištěné týmem prof.Hajšlové a A DOST!


Minulý týden jsem vám nabídli výsledky měření kvality balených vod. Téměř okamžitě na to zareagovali prodejci a buď stáhli jen testovanou šarši nebo zcela danou značku do doby než získají výsledky dalších testů.

V druhém díle velkých nezávislých testů A DOST! se dozvíte, jak dopadly balené kojenecké, pramenité, minerální a pitné vody v dalších chemických analýzách. Opět se testovalo v laboratořích na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Testy provedlo několik týmů v čele s týmem profesorky Jany Hajšlové a Vladimíra Kocourka. Zjistíte, které balené vody obstály nejlépe a které naopak propadly. V některých případech budete asi docela překvapeni, protože nízká cena nemusí vždy znamenat špatnou kvalitu a naopak. Testovalo se celkem 31 druhů balených vod.

Kompletí přehled všech výsledků z 1 i 2 dílu bez dalšího komentáře si můžete prohlédnout v bonusu k pořadu ADOST!.Diskuse k článku

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Přidat komentář

Nejnovější články

Jíst zdravě neznamená jíst draze

Káva o čtvrté - diskusní pořad Českého rozhlasu - stanice Dvojka.

Nesmysl nebo pravda?

Kyselinotvorné a zásadotvorné potraviny, skutečně nám změní pH těla? Jak je to…

Září měsíc BIOPOTRAVIN

Měsíc září je bohatý na mnoho akcí spojených s potravinami. Je to dáno…
Novinky, akce, recepty a mnoho dalšího
pravidelně ve vašem emailu
Chcete vidět jak náš newsletter vypadá?