Nakupujte fér potraviny
bez éček s naší aplikací
>
>
>
Více informací

Delikatesy od Chefparade za vkládání potravin

Publikováno: 30.11.2013     Autor: ZdraváPotravina.cz

Originální delikatesy z Francie a Itálie získá výherce pravidelné soutěže o přidávání potravin


Nový sponzor soutěže

Od prosince máme nového sponzora soutěže s potravinami. Kdo přidá za kalendářní měsíc nejvíce potravin, vyhrává, je to jednoduché. A jako poděkování za pomoc, které si moc ceníme, je právě určena výhra. Nově se jedná o originální dobroty, suroviny a delikatesy dovážené přímo z Francie a Itálie.

S Chefparade spolupracujeme dlouhodobě, mohli jste například tým Zdravé potraviny vidět na festivalu jídla Food parade 2013. Krom pořádání festivalu jídla je Chefparade hlavně školou vaření s řadou zajímavých kurzů. Na každý z nich můžete od nás, jako partnera, získat slevu - více informací zde.

Nově Chefparade vydává svůj magazín - první online gastro měsíčník. Najdete v něm nejenom zajímavé recepty, ale i rozhovory a tipy na vaření. Zdarma se na něj můžete podívat online zde

Vkládání potravin

Pomozte nám vytvořit největší databázi potravin v ČR, my nejpilnější z vás odměníme dárkem od sponzora. Stačí když půjdete na formulář pro přidávání potravin a vyplníte co nejvíce údajů z etikety potraviny, kterou chcete vložit. Nezapomeňte připojit i celkovou fotografii potraviny i detail etikety. Každou vloženou potravinu kontrolujeme a schvalujeme její vložení. 

Potraviny můžete vkládat i přes naši mobilní aplikaci Nutriatlas. Přímo v obchodě nebo mimo váš počítač potravinu vyfotíte, vyplníte údaje a odešlete ke schválení. Je to rychlé a jednoduché. A pokud budete mít v aplikaci vyplněné své přihlašovací jméno a heslo na Lidicky.cz, tak se Vám vložení potraviny započítá do soutěže.Diskuse k článku

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Přidat komentář

Nejnovější články

Sezónní ovoce a zelenina - měsíc září

V obchodech je celoročně k dostání široký sortiment ovoce a zeleniny. Přesto…

Ohlédnutí za vinohradnickým rokem 2019/2020

Máte rádi víno? Pokud odpověď zní ano, možná vás bude zajímat, jestli vinic u…

Co takhle dát si SUSHI...

Patří mezi vaše oblíbené pokrmy Sushi? I s konzumací jídel z mořských řas…
Novinky, akce, recepty a mnoho dalšího
pravidelně ve vašem emailu
Chcete vidět jak náš newsletter vypadá?